MPEG2 HD/MPEG4 HD Encoder Modulator NDS3542B
ຄຸນນະສົມບັດທີ່ສໍາຄັນ
*ການເຂົ້າລະຫັດວິດີໂອ MPEG2 HD & MPEG4 AVC H.264 HD
*DD AC32.0(ທາງເລືອກ), MPEG4-AAC, MPEG2-AAC, MPEG1 Layer II ການເຂົ້າລະຫັດສຽງ
*ຮອງຮັບ DD AC3 (2.0/5.1/7.1) passthrough (ສໍາລັບການໂຕ້ຕອບ HDMI ເທົ່ານັ້ນ)
*4* ຊ່ອງ HDMI/YPbPr/CVBS (Pr in) ໃນ
*1*ASI ໃນ re-mux;1 * RF ໃນສໍາລັບການປະສົມ RF
*2*DVB-T RF ອອກ (4* DVB-C, 2*ISDB-T, 4*ATSC RF ອອກເປັນທາງເລືອກ);ASI ອອກ;IP ອອກ
*ຮອງຮັບການຄວບຄຸມ EAS ສໍາລັບ DVB-C ແລະ ATSC RF ອອກ – ທາງເລືອກ
*ຮອງຮັບ CC (Closed Caption) EIA608, (ຈາກແຫຼ່ງ CVBS ເທົ່ານັ້ນ)
*ສະຫນັບສະຫນູນການຊັກຊ້າຕ່ໍາ
*ຮອງຮັບ LCN (Logical Channel Number).
* ສະຫນັບສະຫນູນ VCT (Virtual Channel Table) — ສໍາລັບ DVB-C ແລະ ATSC
*ຄຸນນະພາບ modulation ທີ່ດີເລີດ
*ຈໍສະແດງຜົນ LCD, ການຄວບຄຸມໄລຍະໄກແລະເຟີມແວ
*ການຄຸ້ມຄອງ NMS ຕາມເວັບ;ອັບເດດຜ່ານເວັບ
ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ
| ພາກສ່ວນການເຂົ້າລະຫັດ | |
| ວິດີໂອ (HDMI) | |
| ການເຂົ້າລະຫັດ | MPEG2;MPEG4 AVC/H.264 |
| ການໂຕ້ຕອບ | HDMI*4 |
| ຄວາມລະອຽດ | 1920*1080_60P, 1920*1080_50P (ສຳລັບ MPEG 4 AVC/H.264 ເທົ່ານັ້ນ), 1920*1080_60i, 1920*1080_50i, 1280*720_60p, 1280*720_50P |
| ຄວາມລ່າຊ້າຕໍ່າ | ປົກກະຕິ, ໂໝດ 1, ໂໝດ 2 |
| ອັດຕາສ່ວນ | 4:3;16:9 |
| ສຽງ (HDMI) | |
| ການເຂົ້າລະຫັດ | MPEG1 ຊັ້ນ II;MPEG2-AAC;MPEG4-AAC; DD AC3 (2.0) ທາງເລືອກ; DD AC3 (2.0/5.1/7.1) ຜ່ານ |
| ການໂຕ້ຕອບ | HDMI*4 /SPDIF*4 |
| ອັດຕາຕົວຢ່າງ | 48KHz |
| ອັດຕາບິດ | 64/96/128/ 192/256/320kbps |
| ວິດີໂອ (CVBS/YPbPr) | |
| ການເຂົ້າລະຫັດ | MPEG2;MPEG4 AVC/H.264 |
| ການໂຕ້ຕອບ | CVBS/YPbPr*4 (RCA) |
| ຄວາມລະອຽດ | CVBS: 720*576_50i, 720*480_60i YPbPr: 1920*1080_60i, 1920*1080_50i; 1280*720_60p, 1280*720_50P |
| ສຽງ (L/R) | |
| ການເຂົ້າລະຫັດ | MPEG1 ຊັ້ນ II;MPEG2-AAC;MPEG4-AAC; DD AC3 (2.0) ທາງເລືອກ |
| ການໂຕ້ຕອບ | 1*ສະເຕຣິໂອ/2*ໂມໂນ/1*SPDIF ຕໍ່ຊ່ອງ |
| ອັດຕາຕົວຢ່າງ | 48KHz |
| ອັດຕາບິດ | 64/96/128/ 192/256/320kbps |
| ພາກສ່ວນໂມດູນ DVB-T (ທາງເລືອກ) | |
| ມາດຕະຖານ | EN300744 |
| ໂໝດ FFT | 2K, 8K |
| ແບນວິດ | 6M, 7M, 8M |
| ກຸ່ມດາວ | QPSK, 16QAM, 64QAM |
| ໄລຍະຫ່າງຂອງກອງ | 1/4, 1/8, 1/16, 1/32 |
| FEC | 1/2, 2/3, 3/4, 5/6, 7/8 |
| MER | ≥42dB |
| ຄວາມຖີ່ RF | 30 ~ 960MHz, ຂັ້ນຕອນ 1KHz |
| RF ອອກ | COFDM DVB-T ອອກ (2 ຜູ້ໃຫ້ບໍລິການລວມກັນອອກ) |
| ລະດັບຜົນຜະລິດ RF | -30~ -10dbm (81~97 dbµV), 0.1db ຂັ້ນຕອນ |
| ພາກສ່ວນຕົວຄວບຄຸມ DVB-C (ທາງເລືອກ) | ||||||
| ມາດຕະຖານ | J.83A (DVB-C), J.83B, J.83C | |||||
| MER | ≥43dB | |||||
| ຄວາມຖີ່ RF | 30 ~ 960MHz, ຂັ້ນຕອນ 1KHz | |||||
| ລະດັບຜົນຜະລິດ RF | -30~ -10dbm (77~97 dbµV), 0.1db ຂັ້ນຕອນ | |||||
| ອັດຕາສັນຍາລັກ | 5.000 ~ 9.000Msps ປັບໄດ້ | |||||
| RF ອອກ | 4*DVB-C ຜູ້ໃຫ້ບໍລິການທີ່ຢູ່ໃກ້ຄຽງຜົນຜະລິດລວມ | |||||
| J.83A | J.83B | J.83C | ||||
| ກຸ່ມດາວ | 16/32/64/128/256 QAM | 64/256 QAM | 64/256 QAM | |||
| ແບນວິດ | 8M | 6M | 6M | |||
| ISDB-T Modulator Section (ທາງເລືອກ) | ||||||
| ມາດຕະຖານ ARIB STD-B31 | ||||||
| Constellation DQPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM | ||||||
| Guard Interval 1/32, 1/16, 1/8, 1/4 | ||||||
| ໂໝດສົ່ງສັນຍານ 2K, 4K, 8K | ||||||
| Guard Interval 1/32, 1/16, 1/8, 1/4 | ||||||
| ອັດຕາລະຫັດ 1/2, 3/4, 5/6, 7/8 | ||||||
| RF ຄວາມຖີ່ 30~999MHz, 1KHz ຂັ້ນຕອນ | ||||||
| ພາກສ່ວນຕົວຄວບຄຸມ ATSC (ທາງເລືອກ) | ||||||
| ມາດຕະຖານ | ATSC A/53 | |||||
| ກຸ່ມດາວ | 8 VSB | |||||
| ລະດັບຜົນຜະລິດ RF | -30~ -10dbm (77~97 dbµV), 0.1db ຂັ້ນຕອນ | |||||
| MER | ≥42dB | |||||
| ຄວາມຖີ່ RF | 30 ~ 999MHz, ຂັ້ນຕອນ 1KHz | |||||
| ລະບົບ | ||||||
| ການໂຕ້ຕອບທ້ອງຖິ່ນ | LCD + ປຸ່ມຄວບຄຸມ | |||||
| ການຄຸ້ມຄອງໄລຍະໄກ | Web NMS | |||||
| ຖ່າຍທອດອອກ | 2 ASI mirrored ອອກ (ປະເພດ BNC, 100M); IP (4 SPTS+1 MPTS) ຜ່ານ UDP, RTP/RTSP ອອກ, RJ45, 100M (MPTS ມີໃຫ້ສໍາລັບ DVB-C/ATSC ອອກເວີຊັ່ນ) | |||||
| ການໂຕ້ຕອບ NMS | RJ45, 100M | |||||
| ພາສາ | ພາສາອັງກິດ | |||||
| ທົ່ວໄປ | ||||||
| ການສະຫນອງພະລັງງານ | AC 100V ~ 240V | |||||
| ຂະໜາດ | 482*400*44ມມ | |||||
| ນ້ຳໜັກ | 4.5 ກິໂລ | |||||
| ອຸນຫະພູມການດໍາເນີນງານ | 0 ~ 45 ℃ | |||||





