NDS3542C MPEG2 HD MPEG4 HD 2-dalam-1 pemodulat pengekod
NDS3542C MPEG2 HD MPEG4 HD 2-dalam-1 pemodulat pengekod
* Pengekodan video MPEG2 HD & MPEG4 AVC H.264 HD
* DD AC3 (2.0 pilihan), MPEG4-AAC, MPEG2-AAC, pengekodan audio MPEG1 Layer II
* Menyokong laluan masuk DD AC3 (2.0/5.1/7.1) (untuk antara muka HDMI dan SPDIF)
* Menyokong Penormalan Dialog AC3
* 2* saluran HDMI/YPbPr/CVBS (Pr in) masuk
* 1*ASI masuk untuk re-mux;1*RF masuk untuk campuran RF
* 4* DVB-C/4* ATSC/2* DVB-T/1*ISDBT RF keluar dalam satu peranti,
* Menyokong pensuisan dinamik modulasi DVB-C & ATSC& DVB-T& ISDBT
* 2 output ASI berasingan untuk mencerminkan MPTS atau satu program pembawa;
* IP (2*SPTS & 1*MPTS) keluar melalui UDP/RTP/RSTP (hanya untuk modulasi DVB-C) protokol
* Sokongan CC (Kapsyen Tertutup) EIA608
* Menyokong Kelewatan Rendah
* Sokongan LCN (Nombor Saluran Logik).
* Sokongan VCT (Jadual Saluran Maya).
* Kualiti modulasi yang sangat baik
* Paparan LCD, alat kawalan jauh dan perisian tegar
* Pengurusan NMS berasaskan web;Kemas kini melalui web
Spesifikasi
| Bahagian Pengekodan | |
| Video (HDMI) | |
| Pengekodan | MPEG2;MPEG4 AVC/H.264 |
| Antara muka | HDMI*2 |
| Resolusi | 1920*1080_60P, 1920*1080_50P (Untuk MPEG 4 AVC/H.264 sahaja), 1920*1080_60i, 1920*1080_50i, 1280*720_60p, 1280*720_50P |
| Kelewatan Rendah | Biasa, Mod 1, Mod 2, Manual |
| Audio (HDMI) | |
| Pengekodan | MPEG1 Lapisan II;MPEG2-AAC;MPEG4-AAC;DD AC3(2.0) pilihan; Laluan DD AC3 (2.0/5.1/7.1). |
| Antara muka | HDMI*2/SPDIF*2/2*Stereo/4*mono |
| Kadar sampel | 48KHz |
| Kadar bit | 64/96/128/ 192/256/320kbps |
| Video (CVBS/YPbPr) | |
| Pengekodan | MPEG2;MPEG4 AVC/H.264 |
| Antara muka | CVBS/YPbPr*2(RCA) |
| Resolusi | CVBS: 720*576_50i, 720*480_60i YPbPr:1920*1080_60i, 1920*1080_50i; 1280*720_60p, 1280*720_50P |
| Audio (L/R) | |
| Pengekodan | MPEG1 Lapisan II;MPEG2-AAC;MPEG4-AAC;DD AC3(2.0) pilihan; |
| Antara muka | 2*Stereo/4*mono |
| Kadar sampel | 48KHz |
| Kadar bit | 64/96/128/ 192/256/320kbps |
| Bahagian Modulator DVB-C | |||||
| Standard | J.83A (DVB-C), J.83B, J.83C | ||||
| MER | ≥40dB | ||||
| Kekerapan RF | 30~960MHz, langkah 1KHz | ||||
| Tahap keluaran RF | -30~ -10dbm (77~97 dbµV), langkah 0.1db | ||||
| Kadar simbol | 5.000~9.000Msps boleh laras | ||||
| RF Keluar | 4*DVB-C pembawa bersebelahan output gabungan | ||||
| J.83A | J.83B | J.83C | |||
| Buruj | 16/32/64/128/ 256 QAM | 64/ 256 QAM | 64/ 256 QAM | ||
| Lebar jalur | 8M | 6M | 6M | ||
| Bahagian Modulator DVB-T | |
| Standard | EN300744 |
| Mod FFT | 2K, 8K |
| Lebar jalur | 6M, 7M, 8M |
| Buruj | QPSK, 16QAM, 64QAM |
| Selang Pengawal | 1/4, 1/8, 1/16, 1/32 |
| FEC | 1/2, 2/3, 3/4, 5/6, 7/8 |
| MER | ≥40dB |
| Kekerapan RF | 30~960MHz, langkah 1KHz |
| RF keluar | COFDM DVB-T keluar (2 pembawa digabungkan) |
| Tahap keluaran RF | -30~ -10dbm (77~97 dbµV), langkah 0.1db |
| Bahagian Modulator ATSC | ||||
| Standard | ATSC A/53 | |||
| Buruj | 8 VSB | |||
| Tahap keluaran RF | -30~ -10dbm (77~97 dbµV), langkah 0.1db | |||
| MER | ≥40dB | |||
| Kekerapan RF | 36~960MHz, langkah 1KHz | |||
| RF Keluar | 4* Output gabungan pembawa bersebelahan ATSC | |||
| Bahagian Modulator ISDBT | ||||
| Standard | ARIB STD-B31 | |||
| Lebar jalur | 6M | |||
| Buruj | DQPSK,QPSK, 16QAM, 64QAM | |||
| Selang Pengawal | 1/32, 1/16, 1/8, 1/4 | |||
| Mod Penghantaran | 2K, 4K, 8K | |||
| MER | ≥40dB | |||
| Kekerapan RF | 30~960MHz, langkah 1KHz | |||
| Tahap keluaran RF | -30~ -10dbm (77~97 dbµV), langkah 0.1db | |||
| RF Keluar | ISDBT pembawa bersebelahan gabungan output | |||
| Sistem | ||||
| Antara muka tempatan | LCD + butang kawalan | |||
| Pengurusan jauh | NMS Web | |||
| Strim Keluar | 2 ASI keluar berasingan (jenis BNC); IP (2* SPTS&1*MPTS) atas UDP/RTP/RTSP keluar (RJ45, 100M) RTSP hanya untuk modulasi DVB-C | |||
| antara muka NMS | RJ45, 1000M | |||
| Bahasa | Inggeris | |||
| Umum | ||||
| Bekalan kuasa | AC 100V~240V | |||
| Dimensi | 333*232*44mm | |||
| Berat badan | 2.5 kg | |||
| Suhu operasi | 0~45 ℃ | |||
Carta Prinsip




